Kategorie

ADDERLink XDIP

Producent: Adder
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)

AdderLink XDIP to kompaktowa bez wentylatorowa matryca KVM, łatwa w instalacji, działająca w standardowej sieci IP, umożliwiająca użytkownikom rozbudowę i zarządzanie komputerami z wyjątkowo niskim opóźnieniem. Pozwala na transmisję obrazu w rozdzielczości Full HD oraz transmisję dźwięku stereo. AdderLink XDIP jest skalowalny, od prostego rozwiązania punkt-punkt  do małej matrycy. Doskonale nadaje się do małych i średnich instalacji.

• Wykorzystuje technologię IP poprzez standardowy kabel sieciowy CATx
• operacje punkt-punkt, przełączanie, dzielenie lub małe matryce
• Porty USB i HDMI
• Modele PoE zasilane są przez PoE lub opcjonalny zewnętrzny zasilacz
• USB2.0 (niska i pełna prędkość) dla klawiatury, myszy, tabletu i ekranu dotykowego
• Analogowy dźwięk z obsługą słuchawek

Kody produktów:

XDIP-POE XDIP-IEC
XDIP-xx XDIP-RED
XDIP-PSU-US*
XDIP-PSU-RED*
 
* tylko USA

Konfigurowalność

Wszystkie jednostki XDIP są takie same i ich rola zależy od tego jaką rolę wyznaczy im się podczas konfiguracji. Mogą być nadajnikiem / odbiornikiem sygnału wideo do rozdzielczości 1920x1200 , analogowego audio stereo i USB2.0 przez pojedynczy kabel sieciowy CATx.

Wysoka jakość wideo, kontrola w czasie rzeczywistym

XDIP implementuje kompresję wideo o niskich opóźnieniach, wysokiej jakości i kompresji z odświeżaniem 60 Hz, zapewniając użytkownikom zdalny dostęp do komputerów poprzez sieci Gigabit LAN.

Kabel CATx

Sygnał wideo, USB2.0 i audio są przesyłane poprzez pojedynczy kabla CAT5e. Umożliwia to wykorzystanie istniejących kabli infrastruktury w budynku i bezpośredniego zwrotu z inwestycji. Odległość jest związana z normą IP wynoszącą 100 m. Dłuższe odległości osiąga się przez routowanie przez infrastrukturę IP.

Praca lokalna

Dostępne są kanały wideo i USB przez porty. Pozwalają one na lokalną konsolę na komputerze źródłowym. Komputer lokalny jest obsługiwany również w stacji użytkownika.

Jedno rozwiązanie, wiele zastosowań

Węzły XDIP mogą być konfigurowane jako prosty przedłużacz, rozdzielacz KVM lub KVM lub dowolna kombinacja do 8 komputerów i 8 użytkowników (każdy użytkownik nie musi być podłączony do tych samych 8 komputerów).

Zarządzanie EDID

Rozszerzenie posiada inteligentne zarządzanie EDID, aby umożliwić przekazywanie z powrotem do komputera rzeczywistych cech charakterystycznych lub alternatywnie można określić stały EDID.

Plug and Play

Nie ma potrzeby instalowania sterowników ani oprogramowania. Prosty kreator prowadzi Cię przez konfigurację na początku życia produktu.

Audio analogowy o jakości CD

Stereofoniczny dźwięk stereo CD (16-bitowy próbnik z częstotliwością 48 kHz) jest przekazywany pomiędzy jednostkami lokalnymi i zdalnymi. Słuchawki są również obsługiwane (16 do 32 Ohm).