Categories

Partnerzy

                                      

ADDER

Adder jest przodującym w Europie producentem przełączników KVM, KVM over IP oraz ekstenderów AV. Firma została założona w 1984 roku przez Adriana Dickensa, absolwenta znanego na całym świecie Uniwersytetu w Cambridge. Przez ponad 25lat swojej działalności Adder pozostał wierny swoim zasadom: wysoka jakość produktów, dbałość o każdy szczegół, ciekawe wzornictwo i wykorzystanie najnowszych technologii to cechy wyróżniające angielska firmę.

HAIVISION

Haivision dostarcza kompletne rozwiązania strumieniowania wideo do kodowania, nagrywania, zarządzania, publikowania i rozpowszechniania bezpiecznej zawartości wideo. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostarczać treści wideo na żywo lub na żądanie w sieciach dedykowanych czy szerszej publiczności w Internecie, rozwiązania strumieniowe wideo firmy Haivision umożliwiają szeroką gamę zastosowań, takich jak: komunikacja w przedsiębiorstwie, szkolenie oraz nadzór wideo.


ServiceTec
znajduje się usługa SAMSS (Servicetec's Airpot Managed  Service Solution). SAMSS jest nieskomplikowanym, elastycznym oraz oszczędnym rozwiazaniem zarządzania uslug IT, opracowany z myślą o spełnieniu wymagań Service Desk'u oraz zarządzaniu usługami mniejszych czy większych linii  lub    portów lotniczych.

TraceSpan Comunications
oferuje produkty dedykowane zarówno dla analizy wydajności i monitorowania danych w sieciach wykorzystuących szerokopasmowe technologie ADSL, VDSL i GPON przeznaczonych dla operatorów telekomunikacyjnych i organów ścigania.

 

Nedap Avi dostarcza systemy automatycznej identyfikacji pojazdów.

 

Ctrue Ltd. dostarcza rozwiązania biometryczne (rozpoznawanie twarzy) , które znajdują zastosowanie jako systemy kontroli dostępu do stref strzeżonych.

 

DVTel jest pionierem i dominującym graczem na rynku w zakresie tworzenia, rozwoju i realizacji inteligentnych systemów CCTV w technologii IP.

 

RACOM jest producentem urządzeń służących do bezprzewodowego transferu danych. Trzy główne linie produktów stanowią modemy radiowe, GPRS / EDGE / UMTS routery i łącza mikrofalowe.

 

Winncom Technologies jest światowym dystrybutorem i dostawcą kompletnych rozwiązań sieciowych, bezprzewodowych i przewodowych:producentów: Motorola, Alvarion, Axxcelera, Exalt Communications, Proxim Wireless, Radwin ...

 

Wiodący producent rozwiązań technologii VoIP. Oferta firmy Audiocodes zawiera rozwiazania korporacyjne i operatorskie: bramki analogowe, bramki ISDN, Bramy nxE1, STM-1, telefony IP, rozwiąznia mobilne mVOIP,  serwery MSBG (Multi-service Media Gateways) obsługujące transmisję danych i głosu w jednej platformie.

Mitsubishi Electric jest producentem najlepszej klasy systemów zobrazowania wielkoformatowego oraz systemów projekcji multimedialnej.

 

SLICAN sp. z o.o. jest producentem abonenckich central telefonicznych, oprogramowania, telefonów systemowych, konsol i bramofonów

 

Firma ECI Telecom jest jeden ze światowych liderów w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych. Zajmuje się dostawą sprzętu dostępowego (xDSL, PCM) , systemów światłowodowych (SDH, WDM, DWDM) oraz systemów kompresji łączy głosowych (DCME).   

Alvarion, producent rozwiazań bezprzewodowego, szerokopasmowego  dostępu do internetu