Categories

Referencje

 

Computex Telecommunication wyposażył Port Lotniczy Wrocław S.A. w monitoring wizyjny drogi startowej

Warszawa, 12 czerwca 2008 r. - Firma Computex Telecommunication – integrator i dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań systemowych i sprzętowych, która w kwietniu br. wygrała przetarg na dostawę i montaż systemu monitoringu drogi startowej w Porcie Lotniczym Wrocław S.A., właśnie zakończyła realizację tego projektu. Dostarczone rozwiązanie pozwala na obserwację przylatujących i wylatujących samolotów oddalonych nawet o 2000 metrów, bez względu na warunki oświetleniowe i pogodowe.

 

Straż Graniczna wyposażona w ścianę wizyjną od Computex Telecommunication

Warszawa, 27 maja 2008 r. - Firma Computex Telecommunication – integrator i dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań systemowych i sprzętowych - zainstalowała w Centralnym Ośrodku Nadzoru Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ścianę wizyjną, która będzie wykorzystana do nadzoru i monitoringu elementów zautomatyzowanego systemu radarowego.

 

Computex dystrybutorem ścian wizyjnych firmy Mitsubishi Electric

Warszawa, 18 marca 2008 r. – Firma Computex Telecommunication została oficjalnym dystrybutorem ścian wizyjnych Mitsubishi Electric, światowego lidera tej branży. Produkty japońskiej firmy charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem kolorów, wysokim kontrastem i stopniem rozdzielczości oraz najwyższą w tym segmencie rynku niezawodnością, wyrażoną współczynnikiem MTBF.

 

Computex dystrybutorem firmy Adder

Warszawa,  2015 r. – Firma Computex Telecommunication rozpoczeła współpracę oraz dystrybucję rozwiązań firmy Adder.

 

Computex dystrybutorem firmy Haivision

Warszawa,  2015 r. – Firma Computex Telecommunication rozpoczeła współpracę oraz dystrybucję rozwiązań firmy Haivision.